Gizlilik Politikası

 • Lütfen Mobil uygulamamızı indirmeden once Gizlilik Politikasını dikkatlice okuyunuz. Kişisel Kimlik Bilgilerinizin gizliliği bizim için çok önemlidir.
 • Gizlilik politikamız, kişisel bilgilerin Kim Nerede uygulaması ve hizmetleri tarafından nasıl toplandığını, kullanıldığını ve açıklandığını açıklayacaktır.

 

Kişisel Bilgiler nelerdir?

 • Kişisel Bilgiler, adınız, telefon numaranız ve hakkınızdaki yukarıda belirtilen bilgilerin herhangi biriyle bağlantılı veya bunlarla bağlantılı olan halka açık olmayan diğer bilgiler gibi kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerdir. Kişisel bilgiler, Kim Nerede uygulamasının kullanımı hakkında topladığımız veriler olan toplu bilgileri içermez. Gizlilik politikamız, topladığımız bu verilerin kullanımını kısıtlamaz veya sınırlamaz.

 

Kim Nerede Hangi Kişisel Bilgileri Toplar?

 • Kayıt ve Profil Bilgileri. Bir hesap oluşturduğunuzda, eğer fotoğraf eklemiş iseniz, kullanıcı adınız, cep telefonu numaranız ve fotoğrafınız gibi kişisel bilgilerinizi toplayabiliriz. Hesabınıza bir çocuk veya aile üyenizin adını eklemek istiyorsanız, çocuk veya aile üyenizin adını ve cep telefonu numarasını toplarız. Premium hizmete kaydolurken fatura bilgilerini toplayabiliriz. Bizim app Facebook, Twitter, Google gibi sosyal medya ile kayıt olduğunuzda sadece adınızı ve kullanıcı adınızı alırız.
 • Coğrafi konum. Belirlemiş olduğunuz alanlara varılması ya da ayrılması durumunda size bildirim yollamak amacıyla kullanıcıların konumlarını GPS, WiFi veya kablosuz ağ ile topluyoruz.
 • Mesajlar ve Kullanıcı İçeriği. Uygulamayı kullanarak Ailenizin diğer üyelerine veya arkadaşlarınıza mesaj gönderdiğinizde bilgilerinizi topluyoruz. Bize gönderdiğiniz mesajları da saklayabiliriz.
 • Teknoloji kullanımıyla otomatik olarak toplanan bilgiler: Web sitemizi ziyaret ettiğinizde veya mobil uygulamamızı kullandığınızda, biz ve iş ortaklarımız çerezler, web işaretçileri, log dosyaları veya diğer izleme ve kayıt araçları ile bilgisayarınız ve cihazlarınız hakkında belirli bilgileri toplayabiliriz. İzleme teknolojilerini kullanarak topladığımız bilgiler IP adresi, tarayıcı bilgileri, sayfaları yönlendiren / çıkan sayfaları, URL’leri, tıklama akış verilerini ve web sitesindeki, mobil uygulamadaki veya Hizmet’teki bağlantılarla nasıl etkileşim kurduğunuzu içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir, etki alanı adları, açılış sayfaları, sayfa görünümleri, tarayıcınızı benzersiz bir şekilde tanımlamamıza olanak sağlayan çerez verileri, sitemizdeki tarama davranışları, mobil cihaz türü, mobil cihaz kimlikleri veya diğer kalıcı tanımlayıcılar ve mobil cihazınızdan toplanan konum verileridir. Bu verilerin bir kısmı veya tamamı yukarıda açıklanan diğer kişisel olarak tanımlayıcı bilgilerle birleştirilebilir. 

 

Bu bilgileri aşağıdakiler için kullanıyoruz.

 • Özel, kişiselleştirilmiş içerik ve bilgi sağlamak.
 • Hizmetimizin ve pazarlama kampanyalarımızın etkinliğini izlemek.
 • Toplam ziyaretçi, kullanıcı, trafik ve demografik modeller gibi toplu ölçümleri izlemek
 • Kullanıcılarımız veya mühendislerimiz tarafından bildirilen veya belirli IP adresleriyle veya Kullanıcı Kimlikleriyle ilişkili olan teknoloji sorunlarını teşhis etmek veya düzeltmek.
 • Sistemimizdeki ve ilgili cihazlardaki mobil uygulamamızı otomatik olarak güncellemek. Kullanıcıların web sitemize veya uygulamamıza her girdiklerinde tekrar tekrar kayıt olmalarını önlemek.

 

Kişisel bilgileri Kim Nerede nasıl kullanıyor?

Genel olarak, Kim Nerede bize şunları yapabilmemiz için bilgi toplar, depolar.

 • Kim Nerede servisi sağlamak
 • Hesabınızı oluşturmak
 • Sizi bir kullanıcı olarak tanımlamak
 • Sorularınızı ve e-postalarınızı yanıtlamak
 • Uygulamayı geliştirmek

Bu Gizlilik Politikasında belirtilenlerin haricinde, kişisel Bilgileriniz, bu Gizlilik Politikasını güncelleyerek sizi bilgilendirmeden başka bir amaçla kullanılmayacaktır. Müşteri listelerini veya kişisel bilgileri üçüncü şahıslara satmayız. Kim Nerede kullanıcısını şahsen tanımlamayan adsız toplu istatistikler, kullanım kalıplarının analizi ve raporlanması dahil olmak üzere çeşitli amaçlar için tarafımızdan tutulacak ve kullanılacaktır.

 

 

3 üncü Şahıslar ile veri paylaşımı.

Tüm kullanıcı verileri temel olarak Firebase Veritabanında ve Firebase Crash Reporting, Firebase Cloud Messaging, Firebase Firstore ve diğer Firebase servislerinde saklanır. Bu verileri işlemiyoruz ve üçüncü taraflara erişim vermiyoruz. Firebase Analytics, uygulama ayarlarında devre dışı bırakılabilir. Firebase Gizlilik Politikası’na göz atmanızı öneririz. Opsiyonel olarak, bazı veriler Facebook Analytics’e aktarılır.OneSignal SDK, Kim Nerede uygulamasına dahil edilmiştir. SDK’da yüklü uygulamaların konum paylaşımını ve izlenmesini devre dışı bıraktık, ancak diğer veriler hala bunlara aktarılıyor. Daha fazla bilgi için OneSignal gizlilik politikasını kontrol edebilirsiniz.

 

 

Güvenlik

Kişisel verileriniz Google Inc. tarafından depolanır ve korunur. Daha fazla bilgi için Google’ın Gizlilik Politikasını okuyun.

 

 

Kullanıcı Girişi ve Seçimleri

Kişisel bilgileriniz değişirse veya hizmetimizi artık istemiyorsanız, hesabınızı devre dışı bırakmak için info@kimneredeapp.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Kim Nerede uygulaması içindeki profil ayarlarından kişisel bilgilerinizi düzeltebilir, güncelleyebilir veya değiştirebilirsiniz veya bunları yapmamız için bize e-posta yollayabilirsiniz. Kim Nerede‘yi mobil cihazınızdan kaldırmak, hakkınızda sakladığınız kişisel bilgileri silmez. Kişisel bilgilerinizi sistemimizden kalıcı olarak silinmesini istiyorsanız info@kimneredeapp.com adresine e-posta yollayınız.

 

 

Tarafların Hakları

Kim Nerede uygulamasının diğer kullanıcıları ile etkileşimlerinden yalnızca siz sorumlusunuz. Kim Nerede‘nin herhangi bir kullanıcının davranışından veya uygulamanın herhangi bir fonksiyonunun kullanımından sorumlu olmadığını kabul edersiniz. Kişisel veya diğer bilgileri kullanırken de dahil olmak üzere, diğer insanlarla etkileşime girerken sağduyunuza ve aklınıza güvenin.

 

 

Üçüncü Taraf Siteleri

Kim Nerede sponsorlu sitelere bağlantı verebilir. Bağlantılı siteler Kim Nerede’nin denetimi altında değildir ve herhangi bir bağlantılı sitenin veya bağlantılı bir sitede bulunan herhangi bir bağlantının içeriğinden Kim Nerede sorumlu değildir. KULLANICI bu sitelerin herhangi birine erişmeye karar verirse, bunu tamamen kendi sorumluluğu ile yapar. KULLANICI, söz konusu sitelerin Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikalarını okumalıdır.

 

 

Gizlilik Politikasında değişiklikler

Periyodik olarak gizlilik politikamızı güncelleyebiliriz ve önemli değişiklikleri size bildireceğiz.

 

 

Sorular ve öneriler:

Her türlü soru ve önerinizi bize ulaştırabilisiniz info@kimneredeapp.com