Kullanıcı Sözleşmesi

Aşağıdaki şartlar ve koşullar Kim Nerede mobil uygulamalarının ve hizmetlerinin (Uygulamalar) tüm kullanımını yönetir. Uygulamayı kullanmanız, burada yer alan tüm şartlar ve koşulları, bulunduğunuz ülkenin kanunlarını, uygulamanın kullanmasını sağlayan diğer operatörlerin kurallarını, politikalarını (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Kim Nerede Gizlilik Politikası dâhil) değiştirmeden kabul etmenize tabidir. Lütfen Uygulamalara erişmeden veya Uygulamalara başlamadan önce bu Anlaşmayı dikkatlice okuyunuz. Uygulamalara erişerek veya bunları kullanarak, bu sözleşmenin hüküm ve koşullarına bağlı kalmayı kabul edersiniz. Bu sözleşmenin tüm şartlarını ve koşullarını kabul etmiyorsanız, Uygulamalara erişemez veya kullanamazsınız.

 

 

 1. Kim Nerede akıllı telefonlar için ücretsiz bir yer ve iletişim uygulamasıdır. Kim Nerede ile tüm ailenizin, grubunuzun, arkadaşlarınızın ve diğer kullanıcıların lokasyonunu özel bir haritada görebilirsiniz. 7/24 bağlantıda kalabilir ve sevdiklerinizi zarar görmekten koruyabilirsiniz. Kim Nerede Pro aboneleri aynı zamanda diğer kullanıcıların lokasyonlarını, genişletilmiş konum geçmişinde ve daha fazlasında 7/24 erişim sınırsız konum ve konum uyarısından yararlanır. Uygulamayı yalnızca Kim Nerede ile bağlayıcı bir sözleşme oluşturabilirseniz ve yalnızca bu Sözleşmeye ve geçerli tüm yerel, eyalet, ulusal ve uluslararası yasalara, kurallara ve düzenlemelere uymayı kabul ederseniz kullanabilirsiniz. 13 yaşından küçüklerin uygulamayı kullanması için bir hesap oluşturması kesinlikle yasaktır. 13 yaşın altındaki herkes uygulamaya katılmak için yalnızca ebeveynlerinden / yasal vasilerinden gelen davetleri kabul edebilirler.

 

 1. Kim Nerede hesabı oluşturursanız, hesabınızın güvenliğini sağlamaktan siz sorumlusunuz ve hesap altında gerçekleşen tüm etkinliklerden ve hesapla bağlantılı olarak yapılan diğer işlemlerden tamamen siz sorumlusunuz. Hesabınızın yetkisiz kullanımlarından veya diğer güvenlik ihlallerinden Kim Nerede’yi derhal haberdar etmelisiniz. Kim Nerede, bu tür işlemlerin veya eksikliklerin sonucu olarak ortaya çıkabilecek her türlü zarar vey a ihmalden sorumlu olmayacaktır.

 

 1. Uygulamalarda herhangi bir içerik oluşturursanız veya gönderirseniz veya herhangi bir üçüncü tarafın uygulamalarda içerik oluşturmasına veya sunmasına izin verirseniz, söz konusu içeriğin içeriğinden ve bu içerikten kaynaklanan zararlardan tamamen siz sorumlusunuz. Örnek olarak uygulamayı aşağıdaki amaçlar için kullanamazsınız.

 

   1. Yasa dışı amaçlar veya yasa dışı faaliyetler
   2. Uygunsuz, kaba, sakıncalı, pornografi, cinsellik, müstehcenlik, ölüm, ciddi yaralanma, şiddet veya cerrahi prosedür içeren herhangi bir şey yayınlamak, yüklemek veya paylaşmak
   3. Irk, etnik köken, ulusal köken, cinsel yönelim, cinsiyet, din, yaş, engellilik veya ciddi hastalıklara dayanarak şiddeti teşvik etmek, tehdit, hakaret, alay etmek veya taciz etmek
   4. Kullanıcının herhangi bir yasa, sözleşme veya güven ilişkisi altında paylaşma hakkına sahip olmadığı herhangi bir içeriği yayınlamak, yüklemek veya paylaşmak.
   5. Ticari sırrı, kişisel tanımlanabilir bilgi içeriğini yayınlamak, yüklemek veya paylaşmak
   6. Bir kişinin veya grubun izni olmadan bilgilerini, fotoğraflarını, videolarını yayınlamak, yüklemek veya paylaşmak.
   7. Başka kullanıcıyı veya grubu korkutmak veya rahatsız etmek.
   8. Bir kişi veya grubun zarar görmesi, ölümü veya hastalığını dilemek
   9. İntihar veya kendine zarar vermeyi desteklemek veya teşvik etmek.
   10. Çocuklara karşı cinsel sömürüyü teşvik etmek
   11. Kişiyi, grupları veya kuruluşları, başkalarını yanıltmak, kafalarını karıştırmak veya aldatmak amacıyla bir şekilde taklit etmek.

 

 1. Kim Nerede, Kullanıcı içeriğini düzenlemez, herhangi bir Kullanıcı içeriğinin doğruluğu ve kalitesine garanti vermez. Kim Nerede, Kullanıcı içeriğinden sorumlu değildir. Kim Nerede, herhangi bir nedenle gönderilen, yüklenen veya paylaşılan Kullanıcı içeriğini kaldırabilir.

 

 1. Kullanıcı, Uygulamayı kullanarak, rahatsız edici veya sakıncalı bulduğu içeriklere maruz kalabileceğini onaylar ve kabul eder.

 

 1. Uygulamaların ve bu Uygulamaların bağlantısı olan web siteleri ve web sayfalarında sunulan tüm materyalleri incelemedik ve inceleyemeyiz. Kim Nerede bu web siteleri üzerinde herhangi bir kontrole sahip değildir ve içeriklerinden ya da kullanımlarından sorumlu değildir. Kim Nerede, bu web sitesine veya web sayfasına bağlanarak, bu web sitesini veya web sayfasını onayladığını göstermez veya ima etmez. Kim Nerede, bu web sitelerini ve web sayfalarını kullanımınızdan doğacak zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

 

 1. İşbu Sözleşme, Kim Nerede’den size veya üçüncü bir şahsa fikri mülkiyet hakkını devretmez. Bu uygulama ve mülkiyete ilişkin tüm hak ve menfaatler (taraflar arasında olduğu gibi) yalnızca Kim Nerede’ye aittir. Uygulamalar ile bağlantılı olarak kullanılan diğer ticari markalar, hizmet markaları, grafikler ve logolar, diğer üçüncü tarafların ticari markadır. Türkiye’de ve diğer ülkelerde ticari marka olarak yasalarla korunmaktadır.

 

 1. Kim Nerede, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, bu Sözleşmenin herhangi bir bölümünü değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutar. Bu Sözleşmeyi değişiklikler için periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu Sözleşmedeki herhangi bir değişikliğin gönderilmesini takiben uygulamayı kullanmaya veya erişmeye devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul etmeniz demektir. Kim Nerede ayrıca gelecekte Uygulamalar (yeni araç ve kaynakların yayınlanması dahil) aracılığıyla yeni hizmetler ve / veya özellikler sunabilir. Bu yeni özellikler ve / veya hizmetler bu Anlaşmanın şart ve koşullarına tabi olacaktır.

 

 1. Kim Nerede, Uygulamaların tümüne veya herhangi bir kısmına, derhal geçerli olmak üzere herhangi bir zamanda, gerekçeli veya gerekçesiz, sizi haberdar ederek veya haberdar etmeden erişiminizi sona erdirebilir. Bu Sözleşmeyi veya çift hesabınızı (varsa) feshetmek istiyorsanız, Uygulamayı kullanmayı bırakabilirsiniz veya info@kimneredeapp.com adresine e-posta göndererek hesap silme talebinde bulunabilirsiniz. İşbu Sözleşmenin doğası gereği fesih halinde kalması gereken tüm hükümler, mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil olmak üzere, bunlarla sınırlı olmamak üzere, fesihte kalacaktır.

 

 1. Uygulamalar olduğu gibi sağlanmıştır. Kim Nerede ve tedarikçileri ve lisans verenleri, satılabilirlik, belirli bir amaca uygunluk ve ihlal edilmeme garantileri de dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, açık veya zımni tüm garantileri reddeder. Ne Kim Nerede ne de tedarikçileri ve lisans verenleri, Uygulamaların hatasız olacağına veya bunlara erişimin sürekli veya kesintisiz olacağına dair hiçbir garanti vermez. Uygulamalar aracılığıyla kendi takdirinize ve riskinize göre içerikten veya hizmetlerden indirme yaptığınızı veya başka bir şekilde edindiğinizin farkındasınız.

 

 1. Kim Nerede Pro
  • Kim Nerede Pro ücretli bir abonelik servisidir.
  • Fatura Politikaları.

 

Kim Nerede Pro’yu kullanmayı seçerseniz, zaman zaman güncelleyebileceğimiz fiyatlandırma ve ödeme koşullarını kabul etmiş olursunuz. Kim Nerede, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, ek ücretler ve ücretler için yeni hizmetler ekleyebilir veya mevcut hizmetler için ücretler ve ücretler üzerinde değişiklik yapabilir. Fiyatlandırma veya ödeme şartlarımızdaki herhangi bir değişiklik, bu Sözleşmede belirtildiği gibi size yapılan değişikliklerin bildirilmesinin ardından fatura döngüsünde yürürlüğe girecektir.

 

 

 1. Kim Nerede Pro üyeliği peşin olarak ödenir. Hizmete ilişkin tüm abonelik ve erişim ücretleri önceden ödenir. Kim Nerde Pro abonelikleri ömür boyu satın alınabilir. Kim Nerede, Hizmet Şartları uyarınca Kim Nerede tarafından fatura edilen miktardan kaynaklanan masraflardan sorumlu değildir (örneğin, abartılmış hesaplar, kredi kartı limitini aşan vb.). Önceden yetkilendirme özelliklerine sahip bir kredi kartı numarası veya başka bir ödeme yöntemi sağlayarak (örneğin, bazı PayPal hesapları), Kim Nerede Pro hesabınız tarafından ödenene ve sizin ya da Kim Nerede tarafından sonlandırılıncaya kadar Kim Nerede nedeniyle ödenen tüm masraflar için ödeme yöntemini almaya devam etmeye izin verirsiniz.

 

 1. Kim Nerede Pro hesabınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz; ancak, bir abonelikte kullanılmamış herhangi bir süre, Hizmetin herhangi bir kısmı, hesabınızla ilişkili içerik veya veriler veya hesabınızla ilgili herhangi bir lisans veya abonelik ücreti için geri ödeme yapılmaz. Kim Nerede Pro hizmetinizi iptal ettikten sonra, ücretli süreniz tamamlanana kadar aboneliğiniz geçerli olacaktır. H. Ödeme Bilgileri; Vergiler. Bir satın alma veya işlemle ya da Hizmetle diğer parasal işlem etkileşimleriyle bağlantılı olarak sağladığınız tüm bilgiler doğru, eksiksiz ve güncel olmalıdır. Kredi kartınızın, bankamatik kartınızın veya bir satın alma veya işlemle bağlantılı olarak kullanılan diğer ödeme yöntemlerinin veya Hizmet ile başka bir parasal işlem etkileşiminin, bu tür masrafların gerçekleştiği durumlarda geçerli olan fiyatlara ödemesini kabul edersiniz. Bu tür satın alımlar, işlemler veya diğer parasal işlem etkileşimleriyle ilgili varsa, varsa geçerli vergileri ödeyeceksiniz.

 

 1. Hiçbir durumda, Kim Nerede veya tedarikçileri veya lisans verenleri, aşağıdakiler için herhangi bir sözleşme, ihmal, katı sorumluluk veya diğer yasal veya eşitlik teorisi kapsamında bu sözleşmenin herhangi bir konusundan sorumlu tutulamaz: (i) özel, tesadüfi veya sonuç olarak ortaya çıkan zararlar; (ii) ikame ürünler veya hizmetler için tedarik maliyeti; (iii) kullanımın kesintiye uğraması, veri kaybı veya veri bozulması için; veya (iv) dava sebebinden önceki on iki (12) ay boyunca bu sözleşme kapsamında Kim Nerede’ye tarafınızdan ödenen ücretleri aşan tutarlar için. Kim Nerede, makul kontrolleri dışındaki konulardan kaynaklanan herhangi bir arıza veya gecikme için sorumluluk kabul etmeyecektir. Yukarıda belirtilenler, yürürlükteki yasalarla yasaklanan ölçüde uygulanmaz.

 

 1. (i) Uygulamayı kullanımınızın Kim Nerede Gizlilik Politikasına, bu Sözleşmeye ve geçerli tüm yasa ve düzenlemelere (ülkenizdeki, eyaletinizdeki, kentinizdeki yerel yasalar veya düzenlemeler dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) kesinlikle uygun olacağını beyan ve garanti edersiniz. veya çevrimiçi davranış ve kabul edilebilir içerikle ilgili olarak ve ikamet ettiğiniz ülkedeki verilerin iletimi ile ilgili tüm yasalara uygun olacağını beyan ve garanti edersiniz ve (ii) Uygulamayı kullanımınız fikri mülkiyet haklarını ve üçüncü tarafların haklarını ihlal etmeyecek şekilde olacağını beyan ve garanti edersiniz

 

 1. Uygulamayı kullanırken bu anlaşma şartlarını ve bu tip uygulamaların kullanımı ile ilgili kanunları ihlal etmeniz halinde Kim Nerede’ye, lisans verenlerine, hizmet sağlayıcılarına, yöneticilerine, memurlarına, çalışanlarına, acentelerine karşı açılacak davalardan oluşacak mahkeme masraflarını, avukatlık ücretlerini ve tüm masrafları ödemeyi peşinen kabul edersiniz.

 

 1. Kim Nerede uygulamasının diğer kullanıcıları ile etkileşimlerinden yalnızca siz sorumlusunuz. Kim Nerede’nin herhangi bir kullanıcının davranışından veya uygulamanın herhangi bir fonksiyonunun kullanımından sorumlu olmadığını kabul edersiniz. Kişisel veya diğer bilgileri kullanırken de dahil olmak üzere, diğer insanlarla etkileşime girerken sağduyunuza ve aklınıza güvenin.

 

 1. Uygulamamızda Google reklamlarını kullanıyoruz. Bu konuda daha fazla bilgi almak için bu siteyi ziyaret edebilirsiniz https://support.google.com/adspolicy/answer/6008942?hl=tr&visit_id=636865261775151209-4000751453&rd=1

 

 1. Bu Sözleşme Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabiidir. Kullanıcı, Uygulamayı kullanarak, Türkiye Cumhuriyeti yasalarının (kanun hükümlerinin ihtilafı dikkate alınmaksızın) bu Sözleşmeyi ve ortaya çıkabilecek her türlü uyuşmazlığı yöneteceğini kabul eder.