Neden Kullanılır ?

Artık Endişelenmenize gerek yok; Ailenizi, Arkadaşlarınızı, değer verdiğiniz eşyalarınızı, Personelinizi veya araçlarınızı harita üzerinde anlık olarak kontrol edebilir geçtiği güzergahları görebilirsiniz.

Kim Nerede

Android/iOS destekleyen ve gerçek zamanlı anlık konum takibi yapabilen, takip ettiğiniz kişilerin  konumunu birkaç metre hassasiyetle belirleyen, Takip ettiğiniz kişiler hakkında size akıllı bildirimler gönderebilen Bir GPS takip uygulamasıdır. Bu da akıllı telefon içerisinde bulunan GPS sensörü ve internet bağlantısı sistemleri—Wifi ve Mobil İnternet—kullanarak yapılıyor Ama uygulamanın tek işlevi bu değil, aynı zamanda :

  • Takip ettiğiniz kişi belirlediğiniz alandan çıkınca, belirlediğiniz alana belirlediğiniz zamanda gelmezse, gitmesini istemediğiniz yerlere giderse uygulama size akıllı bildirimler göndererek uyarır
  • Etkinlik Grupları oluşturarak kişilerin bu gruplara katılmalarını sağlayabilir veya bölgenizde var olan etkinlikleri görüp bu etkinliklere katılabilirsiniz.
  • Grup içinde özel mesajlaşma, Grup üyelerini gerçek zamanlı takip acil kodlu yardım çağrıları.
  • Bölgenizde uygulamayı kullanan kişileri görebilir, onlara arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz.

Herşey Kontrol Altında

Takip ettiğiniz kişiler hakkında endişelenmenize nerede olduklarını düşünmenize artık gerek yok, Kim Nerede sizin için arkaplanda sürekli çalışır. Uygulamayı açıp kimin nerede olduğunu görebilir, ulaşamadığınız durumlarda şarj durumlarını geçtiği güzergahı kontrol edebilir, size olan uzaklığını görebilirsiniz. Acil durumlarda tek tuşla aile bireylerine veya grubuna akıllı mesajlar gönderebilir. İstemediğiniz kişilerden gelen mesajları veya arkadaşlık tekliflerini engelleyebilirsiniz.

  • Uygulama her kullanıcıya benzersiz kodlar oluşturur, kişi bu kodu bilmeden diğerini takip edemez, konumunu göremez, iletişim kuramaz.
  • Uygulama Takip ettiğiniz kişilerde Gps kopması, internet kesilmesi veya kullanıcı tarafından Acil durumlarında bildiririm göndererek müdahale etmenizi sağlar.
  • Aile bireylerinizle aynı ekrandan mesajlaşabilir, acil kodlu çağrılar gönderebilir ve günlük konum geçmişlerini görebilirsiniz.
  • Takip Ettiğiniz kişiye ulaşamadığınız anlarda, Size olan uzaklığını, pil şarj durumunu, son aktif olma zamanını ve ozamana kadar geçmiş olduğu güzergahları görebilirsiniz.